Saku Suurhalli hübriidareen 2020

Saku Suurhallis on valminud Euroopa suurim multifunktsionaalne stuudio ehk hübriidareen, mis pakub terviklahendust sündmuste korraldamiseks ka tänaste piirangute tingimustes.

Saku Suurhall on töötanud koostöös professionaalsete partneritega välja unikaalse piiritute võimalustega keskkonna ja lahenduse. Strikkenil on heameel olla üks partneritest, tagades valgustehnika ja paigalduse.

Saalis saab korraldada virtuaal- või hübriidüritusi koos publikuga, lähtudes kõigist kehtestatud piirangutest ja publiku maksimaalsest mahutavusest. Väga mugav on viia läbi hübriidüritusi ehk lisaks virtuaalülekannetele ja online vaatajatele kaasata ka kohapealseid osalejaid / publikut.

Areeni suurus ja massiürituste teenindamiseks kasutatav kuni 10 500 inimese jaoks mõeldud ventilatsioonisüsteem vähendab oluliselt viiruse levikut ning kõiki kaasnevaid riske. Saalis on palju õhku ja ruumi ning saab tagada publiku piisava hajutamise. Saali saab liigendada erinevateks aladeks ning on võimalus suuremateks tehnilisteks lahendusteks.

Tutvu Saku Suurhalli hübriidareeni võimalustega siit

Kontakt: Siim Ammon, hybrid@sakuarena.com, +372 5688 8656

Saku Suurhalli hübriidareen 2020
Ümarad lauad, püstijalad, diivaninurgad või banketitoolid teatristiilis
Copyright © Strikken OÜ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram