Robe WRC Rally Estonial

Rally Estonia 2021
Foto: Margus Pahv “Power Stage winner and shampanja”

Eesti rendiettevõte Strikken tagas valgustehnilise lahenduse ja tehnika Power Stage Live TV poodiumile, mis tervitas 2020 aasta Rally Estonia võitjaid. Poodium oli rajatud viimase etapi finišijoone ja Tartu Rally Estonia HQ lähedale. Rally Estonia 2020 oli osa Autoralli maailmameistrivõistlustest (World Rally Championship (WRC)).

Kasutati võimsaid ja mitmekülgseid Robe liikuvpeasid sealhulgas LEDWash 300, LEDWash 800 ja MMX Spot, et luua suurejooneline tulemus. Valgustid said valitud nende kompaktse suuruse, kerge kaalu ja valgustugevuse tõttu.

Sündmust kanti üle maailma 155 riiki. Power Stage poodium oli 20 meetrit sügav ja 30 meetrit lai platvorm kahe drive-on/ off tiivaga ees ja mahuka LED ekraaniga laval. Valguskujunduse, mille tegid Raiko Saadjärv, Mihkel Västrik ja Meelis Lever koostöös Rally Estonia tiimiga, suunaks võeti tele jaoks pildi loomine.

Peamine väljakutse oli tagada, et valgustid näeksid välja korralikud ning säilitaksid lava puhtad jooned ja kaasaegse ilme, mida rõhutas ka läbipaistev katus.

Loe kogu artiklit ROBE kodulehelt

Foto: Andre Lavadinho
Foto: Andre Lavadinho “Power stage view 1”
Copyright © Strikken OÜ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram