Kaarlava 6 x 4 m ja 8 x 5 m

Väga KUUT fest / Curly Strings / Annalutter.KUUT

Kaunid suveõhtud vabas õhus on nii mõnusad. Eriti, kui seda saab nautida üheskoos. Sündmused toovad meid kokku ja lähendavad. Nendel meenutamist väärt hetkedel mäletame ikka häid sööke-jooke, esinejaid, asukohta, mõnda toredat seika. Mõnikord võib selleks olla ka armas kaarlava.

Väga KUUT fest / Curly Strings / Annalutter.KUUT

Kaarlava eelis on tema väiksus ja armsus, tänu millele sobib ta koduhoovi – kontserdiks, sünnipäevaks, pulmaks jne. Samas on kaarlava oma olemuselt piisavalt suur, et kasutada seda suurtematel vabaõhu sündmustel – pargis, rannas, spordiväljakul, laatadel, festivalidel, suvepäevadel jne. Eelmine aasta võis meie kaarlava näha Muhumaal pulmas, VägaKUUTfestil, Haven Kakumäel ja paljudel kontsertidel Harjumaal.

Uuri lisaks, kuidas Anna Lutter korraldas VägaKUUTfesti meie kaarlavaga
www.annalutter.com

Suvekontserdid Haven Kakumäel

Selleks, et sündmusele anda kaarlavaga ilusat ilmet, piisab ka pirniketist, mis loob lavale armsa ja hubase miljöö. Kui aga tarvis ka värvi lisada, siis aitab kaasa lisa valgustehnika, mis on väga sobilik vabas õhus toimuvatele suurematele sündmustele.

Suvekontserdid Haven Kakumäel

Kaarlava on kahes mõõdus 6 x 4 m ja 8 x 5 m. Katuseks on must PVC kate ning katuseraam on ehitatud kvaliteetsest Milos M290V Quatro trussist. Lava tagune sein on kaetud musta võrk-kangaga, mis annab õhku ka ümbritseva väljapaistmiseks. Lavapõhi on Layher telling süsteemist ja põrandaks Baltic Stages poodiumid. Lava põranda kõrgus maapinnast 0,5 m – 1,5 m.

Viimsi Vabaõhumuuseum

Kui olete korraldamas oma tähtsündmust ja tekkis huvi selle ilusa kaarlava vastu, siis võta meiega ühendust.

Taisto Raamat
+372 5346 3463
taisto@strikken.ee

Sandra Raamat
+372 5626 5251
sandra@strikken.ee

Viimsi Vabaõhumuuseum
Copyright © Strikken OÜ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram