Igal lapsel peab olema homne

MTÜ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit kutsus osalema üle-eestilises teavituskampaanias. Nii värvusid 15. veebruaril Rahvusvahelisel Vähihaigete Laste Päeval mitmed hooned ja objektid vähihaigete laste ja nende perede toetuseks kuldkollastesse toonidesse.

Strikken valgustas Eesti suurima kontserdisaali Saku Suurhalli kuldkollaseks, et jagada ühist sõnumit “Igal lapsel peab olema homne” kasutades valgustehnika tootja ROBE MegaPointe ja LEDBeam150 valgusteid. See sõnum on kogu rahvusvahelise lapseeavähi organisatsiooni Childhood Cancer International‘i eesmärk kogu maailmas.

Strikken tegi ka annetuse ning kutsub üles ka teisi seda tegema. Koos saame tagada igale lapsele ravi ja vajaliku hoole. Loodame, et kuldselt särav Sakuhall suunas mõõdujaid laste peale mõtlema.

Rahvusvahelise vähihaigete laste päeva sümbol on kuldne lint, näitamaks toetust lapseea vähi vastasele võitlusele. Kuld on väärtuslik metall, nii nagu meie lapsed on kõige kallim vara ja sümboliseerib teekonda, mis tuleb lapsel koos vähiga läbi käia.

Vähihaigete laste päeva on peetud aastast 2002 ning järgmisel aastal täitub 20 aasta. Tänaseks on sellest saanud ülemaailmne koostöökampaania, mille eesmärk on teadlikkuse tõstmine lapseea vähist ning väljendada tuge vähktõbe põdevatele lastele ja noorukitele, haigusest tervenenutele ja nende peredele.

Täname Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu eestvedamast, Saku Suurhalli ja Siim Sirelpuud alati meeldiva koostöö eest.

Meie hulgas on lapsed, kes vajavad tuge. Annetades toetad ja hoolid. Aitame üheskoos.

Tee seda siin Toeta Eesti vähihaigeid lapsi

Loe lisaks https://www.vahilapsed.ee/toetame-koos-vahihaigeid-lapsi-kuldsete-tulede-saras/

Copyright © Strikken OÜ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram